You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

لطفا منتظر بمانید...

خدمات باریستا

خدمات و سرویس های باریستا

طراحی معماری

گروه معماری باریستا، با دسترسی و همکاری با بهترین طراحان معماری در ایران، ایتالیا، و کانادا، پلان معماری پروژه شما را از ابتدا لکه گذاری (فاز صفر)، تا نقشه کامل و پلان طبقات (فاز یک و دو)، و تا جزییات کامل تاسیسات (فاز سه)، طراحی پروژه شما را با توجه به خواسته های کارفرما، و بهینه سازی بیشترین فضای مفید ممکن در طرح ،از شروع تا پایان بر عهده می گیرد.

طراحی معماری

طراحی سازه

گروه مهندسی باریستا، با مشورت و همکاری با بهترین مهندسین مشاور مطرح در ایران ، بهترین راهکارهای ساخت سازه را برای ساخت سازه شمابا استفاده از روز ترین نرم افزارهای مودلینگ، بررسی، و بهترین نقشه سازه را با در نظر گرفتن خواسته های کارفرما، بهینه سازی بیشترین فضای مفید و کمترین هزینه ساخت، نقشه سازه شما را با گواهی رسمی سازمان نظام مهندسی ایران، طراحی و در اختیار شما قرار می دهد.

طراحی سازه

تولید سازه

گروه تولید کارخانه گروه صنعتی باریستا، بر اساس نقشه های مهندسی تعیید شده بر اساس کارفرما، تولید قطعات را بر اساس نقشه های شاپ در کارخانه انجام می دهد. قطعات پس از برش و سوراخکاری CNC، فورمینگ و رنگ شده، و پس از گذر از کنترل کفی، اماده برای حمل و نصب میشود

تولید سازه

نصب سازه

گروه نصب باریستا، با تجربه ۳۰ سال تجربه نصب سازه های فلزی، نصب قطعات تولید شده در کارخانه را در سایت پروژه با سریع ترین روش با استفاده از جرثقیل، از فنداسیون تا اتمام نصب کامل سازه و سیستم سقف را بر عهده می گیرند.

نصب سازه